Wirtz kontra Musra, bitwa gwiazd Bundesligi!

Zakończyły się 4 kolejki Bundesligi, a kibice wytypowali najlepszy skład tej rundy: centra z Bayernu: Kane i Musiala. Pomocnik: Milo, Griffo, Wirtz, Olise, obrońca: Mittelstadt, Kim Min-jae, Upamecano, Incapie, bramkarz: Santos.

W nowym sezonie Bayern nie będzie już w nudny sposób podawać i kontrolować piłki, dając przeciwnikom szansę na obronę. Wydaje się, że noszący Stroje Piłkarskie piłkarze pod wodzą Kompany’ego odkryli sekret sukcesu. Zamiast ciągle podawać i kopać, Bayern stara się teraz szybko odzyskać piłkę i wykorzystywać ciągły atak, aby zadecydować o wyniku. W weekendowy mecz Bayernu z Bayerem Leverkusen skupiał się głównie na tym, aby kibice ubrani w Bayer 04 Leverkusen koszulka wierzyli, że ten mecz będzie ekscytujący i warto na niego czekać. Marzenie o kolejnych mistrzostwach zniweczył w zeszłym sezonie Bayer Leverkusen. W tym meczu dwie gwiazdy Bundesligi, Wirtz i Musila, staną w obliczu mocnego starcia!

Odnowienie kontraktu Barcelony przebiega sprawnie

Według doniesień Barcelona zaczęła szukać następcy Lewandowskiego, a na liście obaw znajdują się Haaland, Dżekeresh i Szeszko. Bayern ma nadzieję, że Sane pomyślnie sfinalizuje przedłużenie kontraktu, a Arsenal i Newcastle zwracają szczególną uwagę na postępy w przedłużaniu kontraktu Sane. Ubrany w Stroje Piłkarskie Alphonso Davies stwierdził, że jest skupiony na wygrywaniu każdego meczu, a Bayern zawsze będzie w jego sercu.

Dyrektor Niemieckiego Związku Piłki Nożnej powiedział w wywiadzie, że jeśli Klopp będzie chciał trenować niemiecką drużynę po tym, jak Nagelsmann opuści niemiecką drużynę, nie będzie żadnych przeszkód. Deco bacznie obserwuje Minguezę, który ma klauzulę odstępnego wynoszącą 20 milionów euro, a Barca może odkupić zawodnika za jedyne 10 milionów euro. Garvey jest bardzo blisko zawarcia umowy o przedłużeniu kontraktu z Barceloną. Nowy kontrakt będzie obowiązywać do 2029 roku. Obecnie Garvey jest wart 90 milionów euro. Negocjacje dotyczące przedłużenia kontraktu Fermina z Barceloną dobiegły końca. Fermin przedłuży kontrakt na pięć lat. Barcelona ogłosi to oficjalnie po spełnieniu zasady 1:1. Oprócz Garveya i Fermina, również Pedri i Yamal, którzy mają na sobie FC Barcelona koszulka, bardzo sprawnie postępują w negocjacjach dotyczących odnowienia kontraktu.

yamal strzela gola! Barcelona i tak przegrała mecz w zdenerwowaniu

W kilku konkursach pierwszej rundy Ligi Mistrzów Barcelona mierzyła się z Monako na wyjeździe. Przed meczem kibice ubrani w Stroje Piłkarskie myśleli, że w tym meczu nie będzie napięcia. Jednak słaba forma i decyzje Ter Stegena spowodowały, że drużyna Barcelony przegrała mecz.

W 10. minucie Ter Stegen był zbyt niezdecydowany, aby wziąć piłkę przed bramkę i na ślepo podał piłkę swojemu koledze z drużyny Ericowi Garcii znajdującemu się przed nim. Oczywiście podanie Ter Stegena spowodowało, że Garcia w desperacji powalił przeciwnika. Jego lekkomyślny faul zakończył się dla sędziego czerwoną kartką. Barcelona, która walczyła w 10 osób, była na scenie bierna, więc Monako przypuściło zaciekły atak. Ubrany w FC Barcelona koszulka Yamal strzelił jedynego gola dla Barcelony w 28. minucie, ale nie był w stanie zmienić wyniku przegranej. Po meczu zaskakujące było to, że Ter Stegen nie przeprosił Garcii, ale duża liczba wściekłych kibiców Barcelony zostawiła wiadomości na platformie społecznościowej Ter Stegena i skrytykowała jego zachowanie, co doprowadziło do utraty przez drużynę grzesznika piłki.

Bohaterska obrona Sommera, który stara się nie stracić bramki

Pierwsza runda Ligi Mistrzów to mocne starcie! To druga walka pomiędzy obiema drużynami od finału Ligi Mistrzów w 2023 roku. W tym finale Rodri strzelił zwycięskiego gola dla Manchesteru City, pomagając Manchesterowi City dokończyć swój trzeci sezon mistrzowski. Fani noszący Stroje Piłkarskie są pełni oczekiwań związanych z tym konkursem!

W 36. minucie wolej Haalanda nieznacznie minął. W 53. minucie Damian przeprowadził jednoosobowy atak, jednak zdecydował się na podanie. W 69. minucie Manchester City wykonał kilka kolejnych podań, a Foden oddał strzał, który obronił bramkarz Sommer. W 79. minucie strzał Gvadiola zza pola karnego również został odrzucony przez Guo Sommera. W 89. minucie główka JD została skonfiskowana przez Sommera. Do końca meczu obu drużynom nie udało się zdobyć gola, 0:0, każda ze stron zdobyła po 1 punkcie. W tym meczu ubrany w Inter Mediolan koszulka Sommer znakomicie blokował kolejne ataki Manchesteru City. Kibice wyrazili swoje uznanie dla występu Sommera!

Van Dijk zdobywa bramkę, Liverpool wygrywa z AC Milan 3:1

Zwiększono liczbę drużyn biorących udział w Lidze Mistrzów 2024 z 32 do 36, a dotychczasowa faza grupowa została zmieniona na format ligowy. 36 drużyn będzie rywalizować w 8 rundach, aby wyłonić miejsca awansujące do następnej rundy. Pierwsza runda Ligi Mistrzów rozpoczyna się od meczu Liverpoolu z AC Milan. Według statystyk AC Milan zdobył puchar 7 razy, a Liverpool 6 razy. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w Lidze Mistrzów w sezonie 2021–2022. Kibice w Stroje Piłkarskie są pełni oczekiwań co do meczu pierwszej rundy!

W 3. minucie meczu Morata zaliczył asystę, Pulisic strzelił niskim strzałem z małego kąta w pole karne, a Milan prowadził 1:0. W 21. minucie Arnold wykonał rzut wolny, a Cornet głową strzelił gola na 1:1. W 41. minucie Tsimikas wykonał rzut rożny przed bramką, a Van Dijk strzelił głową na 2:1 Liverpool. W 67. minucie Gakpo wdarł się w pole karne i ubrany w Liverpool koszulka Szoboszlai chwycił piłkę i pomógł Liverpoolowi zapewnić sobie zwycięstwo 3:1 na wyjeździe.

Real Madryt wygrał dwoma rzutami karnymi

Ponieważ Liga Narodów UEFA chwilowo dobiega końca, kibice noszący Real Madryt koszulka ponownie skupiają swoją uwagę na lidze! Piąta runda La Liga rozpoczęła się jako pierwsza, kiedy Real Madryt zmierzył się z Realem Sociedad na wyjeździe. Guler rozpoczął grę, a Rodrigo wszedł na boisko z ławki. W drugiej połowie Vinicius i Mbappe w Stroje Piłkarskie strzelili oba rzuty karne, a ostatecznie Real Madryt pokonał Real Sociedad 2:0.

W 25. minucie Su Xiqi uderzył w framugę drzwi długim strzałem ze szczytu łuku. W 29. minucie główkę Rudigera obronił Remiro. W 35. minucie strzał Sherardo Beckera z pola karnego trafił w poprzeczkę. W 57. minucie długi strzał Gulera trafił w rękę Sergio Gomeza. Sędzia podyktował rzut karny, a Vinicius zdobył rzut karny. Real Madryt prowadzi 1:0. W 69. minucie główkę Argelde obronił Courtois. W 73. minucie Vinicius wdarł się w pole karne i został powalony, a sędzia podyktował kolejny rzut karny. Mbappe strzelił piłkę, a Real Madryt przypieczętował zwycięstwo 2:0. Po tym zwycięstwie Real Madryt zgromadził 11 punktów, a na jeden mecz przed końcem traci jeden punkt do Barcelony.

Czy Haaland dołączy w przyszłości na Bernabeu?

Według ciężkich doniesień Haaland ma zamiar przedłużyć kontrakt z Manchesterem City. Po przedłużeniu okres obowiązywania umowy zostanie przedłużony do lata 2029 roku! Roczna pensja Harlanda w Manchester City koszulka wzrośnie do 24 milionów euro, a klauzula dotycząca przyszłej kary umownej zawodnika również spadnie z 220 milionów euro do 180 milionów euro. Nie ma wątpliwości, że zarząd Manchesteru City poszedł w tych negocjacjach na ustępstwa i czy Haaland będzie rozważał w przyszłości opuszczenie Premier League, nowe cele, które sobie stawia, są gwarantowane.

Według doniesień negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktu z Harlandem trwają od kilku miesięcy. Sam Harland wyraził chęć dalszej gry w Manchesterze City i postawił wiele warunków wstępnych opuszczenia zespołu. Zarząd Manchesteru City ostatecznie zgodził się na propozycję zawodnika . Kibice w Stroje Piłkarskie spekulują, że Real Madryt i Barcelona w La Liga są uważane za najbardziej prawdopodobne miejsca, które Haaland wybierze w przyszłości. Florentino chce mieć jednocześnie trzech najlepszych strzelców: Haalanda, Mbappe i Viniciusa szansa na realizację? Według plotek. Barcelona spotkała się tego lata z agentem norweskiego centrum Pimentą. Barcelona ma nadzieję wprowadzić za dwa lata Haalanda na stanowisko strzelca Lewandowskiego.

Łącznie 2 gole i 8 asyst w rozgrywkach jamalskich

Trwa druga runda Ligi Narodów UEFA, w której hiszpańska drużyna zmierzy się ze Szwajcarią. Według statystyk te dwie drużyny znajdowały się w tej samej grupie w ostatniej Lidze Narodów UEFA. W tym czasie Hiszpania wygrała na wyjeździe 1:0, ale Hiszpania przegrała u siebie ze Szwajcarią 1:2. Tym razem ponownie rywalizujemy o to, której drużynie uda się przełamać tę równowagę.

W 4. minucie Yamal w koszulka Hiszpania pomógł Joselu zdobyć bramkę główką, prowadząc 1:0. W 8. minucie bramka Szwajcarii została uznana za nieważną przez magnetowid. W 13. minucie, po obronie strzału Nico Williamsa, Fabianowi trafił dodatkowym strzałem na 2:0. W 20. minucie Lenormand pokonał Embolo i został ukarany czerwoną kartką. Gdy hiszpańska drużyna walczyła w 10-osobowym składzie, Amduni strzelił gola w 43. minucie, a Szwajcaria 1-2. W 77. minucie Torres zaliczył asystę, a Fabian po pchnięciu zdobył bramkę, ponownie podwyższając wynik na 3-1. W 80. minucie Joselu posłał bezpośrednie podanie, a Ferran Torres strzelił gola z niskiego punktu. Hiszpania przypieczętowała zwycięstwo 4-1. Według statystyk Yamal, ubrany w Stroje Piłkarskie, strzelił 2 gole i 8 asyst w ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, a łącznie strzelił 10 bramek. Joselu strzelił 6 goli i 3 asysty dla reprezentacji Hiszpanii.

Po 16 latach Włochy ponownie pokonały Francję

Pierwsza runda Ligi Narodów UEFA rozpoczyna się od meczu Francji z Włochami u siebie. W tym meczu Francja rozpoczęła od Maignana, Griezmanna, Olise, Mbappe i innych. Włoska drużyna zaczynała od Donnarummy, Di Marco, Frattesi, Raspadori i innych.

Francuska drużyna grająca u siebie rozpoczęła grę dopiero w 13. sekundzie. 22-letni Barcola skutecznie przechwycił piłkę na polu ataku i szybko rozpoczął ofensywę, oddał strzał w pole karne i Francja prowadziła 1:0. ustanawiając rekord najszybszego gola w historii gospodarzy. Mając 1 bramkę przewagi, Mbappe i Olise strzelili kolejno, ale oba zostały zablokowane przez Donnarummę w koszulka Włochy. W 30. minucie Tonali i Dimarco znakomicie współpracowali i pomogli Włochom wyrównać na 1:1. W 50. minucie Regit podał piłkę w pole karne, a Fratesi łopatą zdobył gola na 2-1. W 74. minucie Saliba popełnił błąd przy wybiciu piłki. Ubrany w Stroje Piłkarskie Raspadori wykorzystał okazję i trafił w siatkę, przypieczętowując zwycięstwo 3-1. Warto wspomnieć, że jest to pierwszy raz od 16 lat, kiedy Włochy pokonały Francję. Ostatni raz pokonały Francję w fazie grupowej Mistrzostw Europy w 2008 roku 2:0.

Świetna chwila! Ronaldo osiąga swój 900. cel

Pierwsza runda Ligi Narodów A UEFA rozpoczyna się od meczu Portugalii z Chorwacją u siebie. Weteran Modrić nadal prowadzi drużynę, a kariera piłkarska Ronaldo trwa! Przed meczem kibice ubrani w koszulka Portugalia zobaczyli plakaty nagrodzone pucharami, wykonane przez Pepe, Cristiano Ronaldo i innych zawodników, aby złożyć hołd rozpoczęciu meczu!

W 7. minucie Fernandez zaliczył asystę, a Dalot strzelił lewą nogą w pole karne Portugalii, która doprowadziła do remisu 1:0 z Chorwacją. W 34. minucie Mendes zaliczył asystę z lewej strony, Ronaldo strzelił gola przed bramką, a Portugalia prowadziła Chorwację 2:0. Cristiano Ronaldo w swojej Stroje Piłkarskie przekroczył próg 900 bramek. W 41. minucie Chorwacja przeprowadziła atak. W chaosie środkowy obrońca Dalot strzelił samobójcę i wrzucił piłkę do własnej bramki. 2 Portugalia. Przez resztę meczu obie drużyny nie zdobyły już ani jednej bramki. Ostatecznie Portugalia pokonała Chorwację 2:1! Po meczu Ronaldo powiedział w wywiadzie: Dla mnie to ekscytujący gol. 900 goli! Bardzo się cieszę, kiedy te płyty się łączą, bo cenię wszystko, co robię. Nie byłoby to możliwe bez moich kolegów z drużyny, należą się im wielkie uznanie.