Šance Liverpoolu pro první čtyři

Liverpool's English midfielder Curtis Jones (L) celebrates after scoring his team second goal during the English Premier League football match between Leicester City and Liverpool at King Power Stadium in Leicester, central England on May 15, 2023. (Photo by Darren Staples / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /  (Photo by DARREN STAPLES/AFP via Getty Images)

Ve 36. kole Premier League se Liverpool utkal s Leicester City. Liverpool, který předtím zametl opar, dosáhl dobrého výsledku 3 vítězství v řadě. Pojďme se podívat, zda může tento zápas vyhrát.

Ve 33. minutě hry centroval zprava Salah, Jones se chytil a skóroval, Liverpool 1:0. Ve 36. minutě asistoval znovu Salah, Fotbalové dresy oblékl Jones a dvakrát skóroval. V 71. minutě mu šlápl na patu Salah a Arnold trefil přímý kop.Liverpool porazil Leicester City 3:0. Salah, který měl na sobě dres Liverpool, byl za skvělé asistence fanoušky zvolen nejlepším hráčem zápasu.

V tomto vítězství dosáhly body Liverpoolu 65 bodů a Newcastle United a Manchester United shodně 66. 1 bodem zaostávám, doufám, že Liverpool dokáže využít těžce vydobytou příležitost!

Šance Liverpoolu pro první čtyřiultima modifica: 2023-05-17T04:35:17+02:00da pohlednauniforma