Sevilla je i nadále „králem Evropskou ligu“

f0e2946248bc47b29109a6536716fd89

Finále Evropské ligy konečně začalo a Řím agresivně útočí na mistra. Dokáže Sevilla jako 6násobný šampion obhájit titul?

Zdá se, že Řím v tomto utkání nevyužil defenzivní taktiku, ve 34. minutě s asistencí Manciniho úspěšně vstřelil první gól zápasu Dybala v Fotbalové dresy! Zdá se, že Mourinho dává najevo, že se očekává vše! V 55. minutě pomohla vlastní branka Manciniho Seville vstřelit vlastní branku, Sevilla 1:1 Řím a obě strany udržely remízu 1:1 až do konce prodloužení. Sevilla, která se spoléhala na skóre 4:1 v penaltovém

Sevilla je i nadále „králem Evropskou ligu“ultima modifica: 2023-06-03T04:12:42+02:00da pohlednauniforma