Vítězná série Rijádu končí

7d1211b5bb5400a1aabd54c07331838

Cristiano Ronaldo má od svého příchodu do Riyadh Victory Club vynikající formu. Je mu 40 let a stále si dokáže udržet tak vysokou konkurenceschopnost. Fanoušci, kteří nosí tento Ronaldo dres, se nemohou ubránit pocitu nedůvěry. Jeho vynikající výkon prokázal, že jeho vliv na hřišti stále existuje.

V 9. kole saúdské ligy 2023-2024 se Riyadh Victory střetl doma s Abhou. V prvním poločase skóroval Ottavio nízkou střelou už ve 3. minutě a zajistil tak Rijádu snový start k vítězství. Mane asistoval Talisce ve 28. minutě a pomohl Rijádu k vítězství a rozšíření skóre. Ve 32. minutě se trefil Otavio, trefil se Bigir a forvard vstřelil branku Abha. V 66. minutě se probil Hubali. Cristiano Ronaldo v Fotbalové dresy skóroval levou nohou v pokutovém území. Čárový rozhodčí zvedl praporek pro ofsajd a gól nebyl uznán. V 88. minutě Ronaldova střela z pokutového území pravačkou minula. V závěru nadstaveného času se z pravé strany obloučkem v pokutovém území tvrdě prosadil Ekambi a Abha vyrovnal na 2:2! Na konci hry Rijád porazil Abhu 2:2 a ukončil tak svou 10-zápasovou vítěznou sérii ve všech soutěžích.

Vítězná série Rijádu končíultima modifica: 2023-10-07T09:57:50+02:00da pohlednauniforma