Portugalsko 3-2 Slovensko

dbc8a5e5110b541bc35fb735a75ce8b

Pokračuje sedmé kolo kvalifikačních kol Evropského poháru, přičemž ve stejnou dobu začíná mnoho soustředěných bitev. Před zápasem vedlo Portugalsko se 6 výhrami, zatímco Slovensko se umístilo na druhém místě s 13 body za 4 výhry, 1 remízu a 1 prohru. V této hře, pokud Portugalsko porazí svého soupeře, bude se moci udržet v prvních dvou ve skupině a postoupit do evropského poháru.

V úvodu prvního poločasu nejprve portugalský celek asistoval Ramosovi hlavičkou B Fee a poté penaltu rozehrál Leo, penaltou rozšířil skóre Cristiano Ronaldo v Fotbalové dresy. Při dvoubrankovém vedení se portugalský tým začal cítit trochu zmateně, Cristiano Ronaldo dokonce promarnil příležitost do prázdné branky a vítězství nezpečetil předčasně. Slovensko využilo chyb portugalského týmu a začalo pomalu útočit. Sudakovova dlouhá rána zpoza pokutového území zasáhla Antonia a zamířila do sítě, 1:2, Slovensko zažehlo naději. Ronaldo ale rychle dvakrát skóroval, aby pomohl Portugalsku stabilizovat situaci. Lobotka sice dal v 80. minutě další branku dalekonosnou střelou, ale Portugalsko si převahu 3:2 udrželo až do konce. Na konci zápasu Portugalsko vyhrálo všech 7 zápasů, nejen vedlo skupinu J, ale také vedlo třetí Lucembursko o 10 bodů a kvalifikovalo se do Evropského poháru tři kola předem. V této hře překonal Cristiano Ronaldo v dres Portugalsko mnoho rekordů: vstřelil 125. gól v reprezentační kariéře a počet vstřelených gólů v kariéře se zvýšil na 857, oba jsou pevně na prvním místě v historii. Cristiano Ronaldo je navíc v národním týmu již 21 sezón v řadě a do pohárové Evropy se přihlásil již po 6. Navíc neustále vytváří nové rekordy!

Portugalsko 3-2 Slovenskoultima modifica: 2023-10-14T11:33:13+02:00da pohlednauniforma