Soutěží se o omezený počet míst

4ec49ce0a0ddb796902fda0d5b59af5

Ve skupině A došlo k “velké dohodě” mezi třetí norskou reprezentací a druhou španělskou reprezentací.

Ve 49. minutě Gabi přihrál před branku a vstřelil vítěznou branku Španělsko vyhrálo 1:0. Španělská reprezentace se díky tomu vyhoupla do čela tabulky a získala právo účasti v Evropském poháru 2024 společně s druhým skotským národním týmem. Na druhou stranu norský národní tým, který má v dres Norsko talentované hráče jako Erling Haaland a Martin Odegaard, ale nemůže sbírat body, je odhodlán dokončit soutěž na třetím místě nebo níže a projít kvalifikací Kvalifikace podruhé v šesti závodech bylo cílem vyhrát. V dalším utkání ve skupině D se střetl tým z druhého místa Chorvatska, který je o tři body za Tureckem, s týmem Walesu ze třetího místa. Ve 47. minutě druhého poločasu hra skončila, Harry Wilson dostal plovoucí míč za koncovou čáru a levou nohou nastřelil míč a pomohl Walesu jít do vedení. V 60. minutě skóroval Wilson hlavou po centru zleva a zvýšil náskok Walesu. V 75. minutě získali chorvatští reprezentanti bod z levého rohového kopu Maria Pasalice, ale jejich protiútok skončil. Jak se herní čas stále přibližoval, Wales předjel Chorvatsko a vystoupal na druhé místo. Ve výsledku je rozhodnuto, že ze skupiny D postoupí Türkiye. Hráči v Fotbalové dresy se kvalifikovali do Evropského poháru pošesté ve třech po sobě jdoucích turnajích. V posledních dvou zápasech se o zbývající místa utkají Wales, Chorvatsko a Arménie.

Soutěží se o omezený počet místultima modifica: 2023-10-18T12:01:45+02:00da pohlednauniforma