Łącznie 2 gole i 8 asyst w rozgrywkach jamalskich

aa7fdf5627529c29985efe08fdf15ae

Trwa druga runda Ligi Narodów UEFA, w której hiszpańska drużyna zmierzy się ze Szwajcarią. Według statystyk te dwie drużyny znajdowały się w tej samej grupie w ostatniej Lidze Narodów UEFA. W tym czasie Hiszpania wygrała na wyjeździe 1:0, ale Hiszpania przegrała u siebie ze Szwajcarią 1:2. Tym razem ponownie rywalizujemy o to, której drużynie uda się przełamać tę równowagę.

W 4. minucie Yamal w koszulka Hiszpania pomógł Joselu zdobyć bramkę główką, prowadząc 1:0. W 8. minucie bramka Szwajcarii została uznana za nieważną przez magnetowid. W 13. minucie, po obronie strzału Nico Williamsa, Fabianowi trafił dodatkowym strzałem na 2:0. W 20. minucie Lenormand pokonał Embolo i został ukarany czerwoną kartką. Gdy hiszpańska drużyna walczyła w 10-osobowym składzie, Amduni strzelił gola w 43. minucie, a Szwajcaria 1-2. W 77. minucie Torres zaliczył asystę, a Fabian po pchnięciu zdobył bramkę, ponownie podwyższając wynik na 3-1. W 80. minucie Joselu posłał bezpośrednie podanie, a Ferran Torres strzelił gola z niskiego punktu. Hiszpania przypieczętowała zwycięstwo 4-1. Według statystyk Yamal, ubrany w Stroje Piłkarskie, strzelił 2 gole i 8 asyst w ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, a łącznie strzelił 10 bramek. Joselu strzelił 6 goli i 3 asysty dla reprezentacji Hiszpanii.

Łącznie 2 gole i 8 asyst w rozgrywkach jamalskichultima modifica: 2024-09-09T09:04:08+02:00da strojpilkarski