Ultimi commenti
Contatta l'autore
Nickname: nykole3
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() Età: 50 Prov: RM |
I miei Blog Amici
Area personale
Menu
I miei link preferiti
« .... | RAUTATE » |
BRAMBURICI
Post n°921 pubblicato il 04 Marzo 2022 da nykole3
...E ușor să spui că iubești pe cineva când totul este frumos, dar dragostea nu înseamnă doar îmbrățișări și sărutări, înseamna să fii alături de persoana iubită când totul pare că se prăbușeste, când zambetele poate au fost înlocuite de lacrimi, când soarele nu răsare, dar ai parte de căldura îmbrățișărilor. Adevărata dragoste se vede când doi oameni pot să treaca peste toate acestea împreună și la sfârșit pot spune: “Mulțumesc că ai fost mereu alături de mine”. Adevarata iubire inseamnă să nu îi dai drumul celuilalt la primul tunet al furtunii.Râzi… plângi… supără-te… dar nu abandona niciodată, luptă pentru ceea ce îți dorești cu adevărat.Nu uita că va veni o vreme când fericirea nu va mai însemana să ieși cu prietenii și să petreci până seara târziu, ci fericirea va fi atunci când închizi ușa și tot ce îți dorești este deja înăuntru....Te rog nu uita: în dragoste doar cei puternici merg până la capăt ! ....." |
Inviato da: nykole3
il 22/12/2017 alle 21:30
Inviato da: nykole3
il 23/10/2011 alle 10:13
Inviato da: yvesrocher.bijoux
il 20/10/2011 alle 13:58
Inviato da: blaskina88
il 16/10/2011 alle 15:56
Inviato da: livelive3
il 11/10/2011 alle 06:08